Nauji kompiuteriai


Nauji kompiuteriai
Nauji kompiuteriai

Kodėl nauji kompiuteriai pas mus?

Todėl, kad įmonė nuo pat veiklos pradžios yra sudariusi sutartį su vienu iš stambiausių kompiuterinės technikos importuotojų Pabaltijo šalyse. Kadangi veikla nėra orientuota vien į kompiuterinės technikos pardavimą, tai pelnas siekiamas ne vien iš prekybos ja, o tai savo ruožtu leidžia pasiūlyti kainas žemesnes, nei kompiuterinės technikos prekybininkų. Kitaip sakant – mums nereikia išlaikyti brangiausių patalpų, mokėti atlyginimų prekybos darbuotojams už VIEN pardavimus, nes mūsų veikla vien tuo neapsiriboja. Pardavimai – tik sudėtinė veiklos dalis, labiau koncentruota į žemas kainas pasiūlant klientu keisti seną ar sugedusį kompiuterį ar jo komponentą nauju. Be abejo, tai nereiškia, kad Jūsų kompiuteris privalo būti sugedęs ar pasenęs – pas mus kompiuterinės technikos galima įsigyti bet kada!
Mūsų siūloma kompiuterinė technika – tai nuo sudedamųjų kompiuterių komponentų (procesoriaus CPU, atminties RAM, kietojo disko HDD), pačių tiek nešiojamų, tiek stacionarių kompiuterių, spausdintuvų, monitorių, periferijos įrenginių, tiek iki televizorių, fotoaparatų, žaidimų kompiuterių ar programinės įrangos (Software).
Pas mus galite susikomplektuoti stacionarų kompiuterį pagal savo poreikius kiekvienos sudedamosios dalies atžvilgiu (pagrindinė plokštė MB, vaizdo plokštė VGA, atmintis RAM, centrinis procesorius CPU, dėžė CASE, maitinimo blokas PSU ir t.t.), arba mes galime Jums jį sukomplektuoti pagal numatomą paskirtį – darbui, laisvalaikiui ar žaidimams.Acer


Acer
Acer
Įkurta 1976 metais ACER yra pasaulinio garso kompiuterių gamintoja, siūlanti platų asortimentą kompiuterių produktų, pradedant „high-end“ kompiuteriais, serverių bei multimedija staliniais kompiuteriais, nešiojamais kompiuteriais, baigiant kompiuterių periferija ir komponentais.

A-Data


a-data
a-data
DRAM moduliai, periferinės „flash“ atmintinės ir TFt-LCD ekranai yra trys pagrindinės „A-DATA“ produktų linijos. Įmonė yra didžiausia Taivanio DRAM modulių gamintoja tarp kitų šios pramonės veteranų ir artimiausiu metu planuoja tapti viena iš TOP 5 gamintojų pasaulyje.

Advantech


advantech
advantech
Įkurta 1983 metais, Advantech yra lyderiaujanti įmonė, teikianti patikimus produktus bei paslaugas ePlatformai. Advantech siūlo visapusišką sistemų integravimą, programinę įrangą, į klientą orientuotas dizaino paslaugas ir globalų logistikos palaikymą, viską grįsdama pirmaujančiais sferoje sprendimais e-verslui.

AirLive


airlive
airlive
AirLive, Ovislink Corp. įkurta 1993 m., Taivane. Šiandien, Ovislink Corp. turi daugiau nei 200 produktų ir šimtą platintojų visame pasaulyje. ELKO Group 2007 m. tapo oficialiu „OvisLink“ distributoriumi ir gali pasiūlyti Jums platų „Airlive“ tinklo ir bevielių produktų asortimentą – komutatorius, LAN kortas, maršrutizatorius, KVM, printserverius, taip pat bevielės įrangos antenas, media konverterius.

Allied Telesyn


allied
allied
Allied Telesyn tiekia pasauliui visapusiškus ir patikimus tinklinės įrangos sprendimus.

AMD


amd
amd
AMD yra vienas didžiausių kompiuterių procesorių ir lustų rinkinių vaizdo bei pagrindinėms plokštėms gamintojų pasaulyje. AMD yra į klientą orientuota naujovių bendrovė, tai greiti sprendimai savo klientams, o technologija prieinama visam pasauliui.

AOC


aoc
aoc
Mes žinome, kad vertė yra sudaroma iš nepriekaištingos kokybės, nuovokaus naudojimosi galimybių ir ilgalaikio našumo. Kad pateikti reikiamą produktą reikiamu laiku mes nuolatos sekame rinkos paklausą ir vartotojų poreikius. Mes gaminame lengvai naudojamus ir nebrangius monitorius, kurie turi visapusišką palaikymą. Mes norime, kad investavimas į AOC taptų investavimu į nepriekaištingą vertę.

Apacer


apacer
apacer
Apacer Technology Inc. vienas pasaulinių lyderių tarp atminties modulių, „flash“ atmintinių išradėjų ir gamintojų. Apacer didžiausią dėmesį skiria visų rūšių skaitmeninių duomenų įrašymui, perrašymui ir saugojimui. Tokiu būdu tiekdama savo tiekėjams aukščiausios kokybės atminties produktus ir paslaugas.

APC


apc
apc
APC pasaulinis lyderis – nepertraukiamo maitinimo šaltinių gamintojas. Sprendimai skirti tiek namų, tiek verslo aplinkai.

ASRock


asrock
asrock
ASRock Inc. įkurta 2002 metais, specializuojasi pagrindinių plokščių rinkoje. ASRock greitai auganti kompanija pasauliniu mastu, kurios būstinė Taipei, Taivane, su galybe atstovų Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Pagrindiniai produktai – tai visų tipų pagrindinės plokštės visiems poreikiams – nuo ekonominės klasės kompiuterių, iki entuziastiškų PC „šedevrų“.

Asus


asus
asus
ASUS – vienas iš 3 stambiausių nešiojamų kompiuterių gamintojų ir ne vieno tarptautinio pripažinimo apdovanojimą pelniusi kompanija. Asus kompanijos produktų asortimentas yra vienas labiausiai žinomų pasaulyje: nuo nešiojamų kompiuterių, internetinių kompiuterių, planšečių, serverių, multimedijos bei bevielio tinklo sprendimų iki tinklo įrangos ir mobiliųjų telefonų. Už inovacijas ir kokybės siekius 2010 metais Asus laimėjo 3398 tarptautinius apdovanojimus.

Axis


axis
axis
Axis Communications yra pasaulinės rinkos tinklinių vaizdo produktų lyderis ir pirmaujantis nepriklausomas spausdinimo serverių gamintojas. AXIS kuria sprendimus, kuriančius pridėtinę vertę tinklinei įrangai nuo 1984 m. AXIS specializuojasi profesionaliuose tinklinės vaizdo įrangos sprendimuose, skirtuose nuotoliniam valdymui, apsaugos sekimo įrangai bei transliavimui. Įmonė taip pat gamina produktus spausdinimo tinklui bei dokumentų apdorojimui. Produktai pagaminti, kad būtų saugiai ir greitai prijungiami, bet kurio laidinio ar bevielio tinklo.

CNB


cnb
cnb
CNB – viena iš pirmaujančių vaizdo stebėjimo įrangos gamintojų pasaulyje, siūlanti analogines ir IP CCTV, HD SDI CCTV.

Compucase


compucase
compucase
Compucase tiekia aukščiausios kokybės produktus savo klientams daugiau kaip 11 metų. Compucase tai kompiuterių korpusai ir maitinimo šaltiniai.

Creative


creative
creative
Pasaulinis multimedijos produktų ir periferijos personaliniams kompiuteriams tiekėjas.

ECS


ecs
ecs
ECS yra gerai žinomas ir patikimas pagrindinių plokščių gamintojas.

Edimax


edimax
edimax
EDIMAX profesionalus tinklinės įrangos gamintojas mažoms įmonėms ir SOHO kategorijoje. 2003 m. „Taiwan Symbol of Excellence“ laimėtojas.

EMU


emu
emu
EMU siūlo EUROPOWER, ALARMTEC ir ACUMAX aptarnavimo nereikalaujančius akumuliatorius, VRLA tipo – užsandarintus, švino-rūgšties, reguliuojamus vožtuvu.

Epson


epson
epson
EPSON yra periferinių įrenginių gamintojas. EPSON produktai skirti plačiam vartotojų ratui – verslo, valstybiniam ir namų sektoriui.

Gembird


gembird
gembird
Kompanija Gembird buvo įkurta 1997 m. Neilgai trukus užėmė lyderiaujančias pozicijas kompiuterių aksesuarų bei periferijos tiekėjų tarpe. Aiški augimo strategija, bei tobulybės siekimas atvedė Gembird į lyderio pozicijas bei pripažinimą pasaulinėje rinkoje vos per 6 metus. Gembird ir toliau stiprina savo pozicijas įvairiose rinkose tiek vidinėse, tiek pasaulinėse. Visa tai tapo įmanoma produkcijos gamybos tobulinimo, vidinio augimo bei ilgalaikės partnerystės su pirkėjais ir tiekėjais dėka.

Genius


genius
genius
KYE gamintojas, geriau žinomas GENIUS vardu. Produktai apima pasaulyje garsias peles, taip pat kaip ir skenerius, multimedia, skaitmenines kameras ir daugybę kitų.

GenWay


genway
genway
GENWAY – įeigos kontrolės sistemų gamintojas, nuo 2009 metų – ABB Grupės dalis.

GetNet


getnet
getnet
GetNet specializacijos sritis yra tinklo įranga namų vartotojams. Įmonės šūkis: „Taikome į namų vartotojų lūkesčius kainos ir kokybės prasme“.

GigaByte


gigabyte
gigabyte
GIGABYTE – TOP 3 pagrindinių plokščių gamintojas pasaulyje. Vienas iš pagrindinių plokščių, serverinių platformų, stalinių kompiuterių platformų, grafinių vaizdo kortų gamintojų pasaulinėjė IT rinkoje.

Hitachi GST


Hitachi Global Storage Technologies (Hitachi GST) buvo įkurta 2003 metais kaip strateginis Hitachi ir IBM junginys, atminties įrenginių technologijų verslui plėsti. Hitachi GST yra antrasis kietųjų diskų gamintojų pagal pajamas. Įmonė siūlo visapusišką atminties įrenginių asortimentą staliniams kompiuteriams, aukštų charakteristikų serveriams ir mobiliems įrenginiams.
hgst
hgst

Hik Vision


hikvision
hikvision
CCTV sistemų gamintojas, IMS (pirmaujančios elektronikos pramonės rinkos tyrimu ir konsultacijų įmonės) pripažintas Nr. 1 DVR tiekėju pasaulyje.

In-Win


inwin
inwin
IN-WIN Development Inc. profesionalių kompiuterio platformų, maitinimo šaltinių ir skaitmeninių laikmenų gamintojas. Tai vienas iš pirmaujančių korpusų tiekėjų kompiuterių gamintojams visame pasaulyje. Nuo 1986 metų In-Win tiekia aukštos kokybės, visus saugumo reikalavimus atitinkančias kompiuterių platformas.

Intel


intel
intel
INTEL tiekia kompiuterių ir komunikacijų pramonei tokius produktus kaip mikroschemas, pagrindines plokštes, sistemas ir programinės įrangos blokus kompiuteriams, serveriams, tinklų ir komunikacijų produktams. Intel tinkliniai sprendimai pagerina savybes DRAM technologijos neaplenkiamu greičiu.

JNC


jnc
jnc
JNC yra kompiuterių korpusų ir aušintuvų gamintojas. JNC dėl pastovių ir ambicingų investicijų į gamybos procesą nuo senų laikų turi konkurencingų ir kokybiškų produktų gamintojo vardą.

Kingston


kingston
kingston
Kingston Technology Company yra didžiausia pasaulyje atminčių lyderė. Įkurta 1987 metais su vienu produktu, dabar Kingston siūlo daugiau nei 2000 atminties produktų, taip pat kompiuterius, serverius, spausdintuvus, MP3 grotuvus, skaitmeninius fotoaparatus, mobiliuosius telefonus.

Lexmark


lexmark
lexmark
LEXMARK – periferinių produktų gamintojas – lazerinių ir rašalinių spausdintuvų, daugiafunkcinių spausdintuvų, ir eksploatacinių medžiagų tiekėjas biurams, ir namų vartotojams.

LG


LG
LG
Įkurta 1958 metais, LG Electronics yra pasaulinė lyderė technologijų srityje. LGE dirba daugiau kaip 82000 žmonių, įskaitant 81 dukterinių įmonių visame pasaulyje.

Lite-ON


lite-on
lite-on
LITE-ON IT Corp. Yra didžiausia CD-ROM gamintoja Taivanyje bei TOP 3 CD-ROM gamintoja pasaulyje. Kompanija yra pajėgi pati projektuoti ir gaminti elektronines ir mechenines inžinerines CD-ROM dalis.

Logitech


logitech
logitech
LOGITECH- tarptautinės rinkos lyderis multimedijos produktų gamyboje.

LSI


lsi
lsi
LSI Logic yra pagrindinis tiekėjas RAID kontrolerių pasaulinėje personalinių kompiuterių ir serverių rinkoje.

Microdowell


microdowell
microdowell
Microdowell – nepertraukiamo maitinimo šaltinių (UPS) (iki 5000 VA) produktų ir sprendimų projektuotojas ir gamintojas.

Microsoft


microsoft
microsoft
„Mes pradėjome nuo vizijos apie kompiuterį ant kiekvieno stalo, kiekvienuose namuose… Kiekvieną dieną mes ieškome naujų kelių technologijoms, kad pagerinti ir praturtinti žmonių gyvenimą. Mes tikrai, dar tik pradėjome.“- Bill Gates.

MSI


msi
msi
MSI (įkurta 1988 m.) žinoma pasaulyje, kaip pirmaujanti gamintoja, greičiausiai reaguojanti ir pritaikanti inovacijas savo produktams.

Mustek


mustek
mustek
2010 metų kovo mėnesį buvo įkurta The Mustek Europe GmbH kaip Mustek Optic-Computer & Communication International GmbH įpėdinis. Mūsų kompanijos 20-ies metų patirtis Europoje bus sėkmingai tęsiama. Produktų asortimentas susideda iš novatoriškų ir konkurencingų IT ir muldimedia sprendimų: nepertraukiamo maitinimo šaltinių sistemos, nešiojamoji ir stacionari įranga, tokia kaip DVD grotuvai, TV, TV imtuvai, skaitmeniniai foto rėmeliai, vaizdo kameros, multimedia grotuvai, skaitytuvai.

Nikon


nikon
nikon
NIKON- vienas iš pasaulinių lyderių skaitmeninės fototechnikos ir optikos gamintojų. NIKON žinomas nuo 1917 metų.

nVidia


nvidia
nvidia
Vienas iš 2 stambiausių vaizdo posistemių gamintojų pasaulyje.

OCZ


OCZ
OCZ
2000 m. rugpjūčio mėnesį OCZ Technology įžengė į rinką ir buvo pristatyta kaip gaminanti didžiausią greitį turinčius DDR ir RDRAM. Vėliau žinoma kaip vienų kokybiškiausių maitinimo blokų gamintoja.

OKI


oki
oki
OKI – vienas iš pasaulinių lyderių periferinių produktų gamintojų rinkoje, tiekiantis produktus verslo sektoriui.

Sony


sony
sony
Sony Optiarc su išskirtine DVD ir Blu-ray produktų linija kyla į kovą. Šie produktai sukurti patenkinti išrankiausiųjų reikalavimams ir laikytis mūsų pradinio tikslo ir principo – tiekti geriausius optinius kaupiklius pasaulyje.

Palit


palit
palit
Palit Microsystems Ltd. puikiai žinoma kompanija dėl jų gaminamų stabilių, puikių, bei inovatoriškų vaizdo ir pagrindinių plokščių. Palit yra vienas iš lyderių dėl plataus ATI ir nVidia produktų asortimento.

QLogic


qlogic
qlogic
QLogic pasaulinio masto lyderis bei technologijų novatorius gaminantis ir diegiantis technologijas užtikrinančias didelio našumo tinklo sprendimus, tinklines saugyklas, tinklinius serverius, maršrutizatorius, ASIC, optinius keitiklius ir kitus produktus. Gamintojas siūlo plačią gamą tinklo produktų įskaitant 10GbE tinklo plokštes ir optinio tinklo įrangą, iSCSI plokštes, maršrutizatorius, keitiklius.

Samsung


samsung
samsung
SAMSUNG – pasaulinis elektronikos gamintojas, tiekiantis pasauliui standžiuosius diskus, optinius diskų skaitytuvus ir įrašančius įrenginius, taip pat ir spausdintuvus, monitorius bei nešiojamus kompiuterius.

Sapphire


sapphire
sapphire
Sapphire yra pagrindinis ATI grafinių plokščių tiekėjų pasaulyje. Sapphire projektuoja, gamina ir platina platų ATI vaizdo kortų asortimentą.

Seagate


seagate
seagate
SEAGATE- didžiausias pasaulio kietųjų diskų gamintojas, pristatęs „Barracuda“ ir „Cheetah“ serijų kietuosius diskus.

Sparkle


sparkle
sparkle
SPARKLE – profesionalus vaizdo plokščių gamintojas, oficialiai sertifikuotas NVIDIA.

Supermicro


supermicro
supermicro
Supermicro Computer Inc, akcentuoja puikų produktų diziainą ir kokybės kontrolę siekiant pagaminti aukštos kokybės patikimus serverius, atitinkančius kainos/techninių charakteristikų santykį, atitinkantį klientų poreikį. Supermicro visuomet pirmauja pagrindinių plokščių ir serverių charakteristikų varžybose.

Sweex


sweex
sweex
SWEEX Europe B.V. yra vienas iš vedančiųjų korpusų, kompiuterių komponentų ir aksesuarų, daugiau skirtų namų vartotojams, gamintojas Europoje.

Tamron


tamron
tamron
Tamron yra vienas iš lyderių ir pionierių kintamo židinio objektyvams apsaugos kamerose, kurios atitinka modernius poreikius suderinant aukštą kokybę kompatiškame dydyje.

TomTom


tomtom
tomtom
TomTom – pasaulinis GPS navigacijų sistemų lyderis!

TP-Link


tp-link
tp-link
TP-LINK yra pasaulinis SOHO tinklo įrangos produktų gamintojas tiekiantis produktus į daugiau nei 100 šalių. TP-LINK įsipareigoja gaminti aukščiausios kokybės produktus galutiniams vartotojams atlikdami tai efektyviai taupant kaštus gamyboje ir siūlant visapusiškai patrauklesnį produktą. TP-LINK naudoja geriausias vadybos technikas ir kokybės kontrolę siekiant efektyviausiai pagaminti geriausios kokybės produktus.

Trust


trust
trust
Turėdama 25 metų patirtį, Trust yra pasaulinė kompanija, teikianti aukštų technologijų produktus stacionariems, nešiojamiesiems, ir Mac kompiuteriams už prieinamą kainą.

Westerm Digita


wd
wd
WESTERN DIGITAL – greitų ir patikimų kietųjų diskų nuo Caviar iki Expert serijos, gamintojas. Western Digital yra duomenų saugojimo laikmenų pradininkai, šiuo metu lyderiaujantys standžiųjų diskų gamybos industrijoje. Kompanija tiekia puikaus kainos/kokybės santykio sprendimus žmonėms ir organizacijoms, kurios dirba su skaitmenine informacija. Pirkėjai jau seniai pasitiki WD standžiaisiais diskais, staliniams, nešiojamiesiems kompiuteriams, mobiliesiems įrenginiams. WD įrodė savo galimybes reaguoti į didėjančius rinkos reikalavimus, tiekdami patikima produkciją, kuri padarė kompaniją sėkminga IT rinkoje.

Xerox


xerox
xerox
XEROX yra vienas stambiausių pasaulyje spausdinimo technologijų gamintojų.

XFX


xfx
xfx
XFX yra Pine Technologies padalinys, gaminantis aukštos kokybės vaizdo kortas ir žaidimams skirtus aksesuarus. XFX yra vienas pagrindinių NVIDIA partnerių!

Xilence


xilence
xilence
Xilence Technology Co., Ltd. buvo įkurta 2003 metais. Tai yra bendra Vokietijos – Kinijos kompanija, gaminanti aušinimo ir garso slopinimo komponentus personaliniams kompiuteriams. Produktų asortimentas susideda iš korpusų, maitinimo šaltinių, aušintuvų korpusams, nešiojamiesiems kompiuteriams, procesoriams, kietiesiems diskams, vaizdo plokštėms, atmintinėms ir sisteminių plokščių šiauriniams tiltams.

ZOTAC


zotac
zotac
ZOTAC International yra vienas iš didžiausių gamintojų visame pasaulyje Nvidia VGA ir pagrindinių plokščių

Parašykite komentarą