Apple MacBook A1181, perdarytas

Apple MacBook, A1181, perdarytas


Apple MacBook A1181, perdarytas


MacBook A1181
MacBook A1181

Apple kompiuteriai – kokybės ir patogumo garantas!
Ne be reikalo jie laikomi kompiuterinės technikos elitu – 6 metų amžiaus nešiojamas kompiuteris beveik prilygsta šiandieniniams naujiems nešiojamiems kompiuteriams savo galia!
Išskirtinai ilgai „laikanti“ baterija – NET iki 4 h autonominio darbo!!!
Kaina: 800,- Lt

PARDUOTAS


Specifikacijos


MacBook A1181
MacBook A1181

Procesorius (CPU): Intel Core 2 Duo, 2.0GHz
Kietasis diskas (HDD): 250GB
Vaizdo plokštė (GPU): Intel HD 256MB
Ekrano įstrižainė (coliais): 13″ LCD
Darbinė atmintis (RAM): 4GB DDR2
Jungtys: 2xUSB, LAN, WLAN, BlueTooth ir kt.
Kita: WebCam

Defektai


MacBook A1181
MacBook A1181
Kosmetinė būklė prasta, įvertinama 7/10.
Techninė būklė – ideali.


Jei turite daugiau klausimų apie šį kompiuterį – pasinaudokite užklausos forma, pateikta dešinėje pusėje, su prierašu apie tai, kad domitės būtent apie šitą kompiuterį (geriausia nurodyti tikslų modelio pavadinimą, kuris pateikiamas puslapio antraštėje).

2 komentarai apie “Apple MacBook A1181, perdarytas

 1. laba diena, norejau paklausti, uz kokia kaina nupirktumete naudota, dell inspiron n5010 kompiuteri , suduzes ekranas, siaip viskas veikia mazai naudotas, tik mokslams. turiu pakroveja, baterija laiko apie 4 valandas. jei jusu siuloma kaina uz mano kompiuteri mane tenkintu galbut nupirkciau si apple kompiuteri.

  • Sveiki,

   pirmas dalykas – norėtumėme labai atsiprašyti – vasara atostogų metas, ir mūsų administracija nepakeitė Apple A1181 kompiuterio statuso kaip į „PARDUOTĄ“. Taigi, deja, šis modelis parduotas jau seniai, ir jo pasiūlyti nebegalėtumėme.
   Kitas momentas – Jūsų Dell. Kadangi modeliukas nėra pirmos jaunystės ir nėra aukštos klasės, be to – sudužusiu ekranu – daugiau 300,- Lt pasiūlyti negalime.
   Ir trečias momentas – malonu, kad mumis domitės, tačiau nepalikite užklausų komentarams skirtose vietose – šiam reikalui yra skirta „Užklausų“ forma dešinėje pusėje po visos svetainės meniu.

   Pagarbiai, Robinesa administracija

Parašykite komentarą