Dulkių valymas

Stringa? Garsiai dirba? Išsijunginėja? Šie simptomai dažniausiai byloja apie kompiuterio didelį dulkių užterštumą. Dėl netinkamo aušinimo, sistema pasiekusi aukščiausia temperatūra ir negalėdama jos numažinti (ataušinti) pradeda strigti, o pasiekusi kritine temperatūrą, sistema išsijungia. Sistema patirianti dideles temperatūras dėl dulkių užterštumo gali perkaisti. Dažniausiai perkaistantys komponentai – procesorius, šiaurinis tiltas ir vaizdo plokštė. Šių komponentų kainos ženkliai didesnės nei profilaktinio dulkių valymo. Todėl rekomenduojame bent jau kas 1 metus atlikti profilaktini dulkiu valymą.

Kaip žinoti, kad kompiuteris užsiteršė dulkėmis ir jau laikas profilaktiniam dulkiu valymui? Dažniausiai pasitaikantis simptomai:
*Kompiuteris pradėjo garsiau ūžti nei įprastai, atliekant tas pačias užduotis.
*Kompiuteris  po tam tikro naudojimosi laiko, savaime išsijungia.
*Pridėjus ranka prie aušinimo angų, nejaučiate pučiančio vėjelio nors ventiliatorius smarkiai ūžia.
*Per kompiuterio aušinimui skirtas skylutes, matote dulkių.
*Kompiuteris pradėjo lėčiau veikti nei įprastai.
*Kompiuterio korpusas labiau įkaista nei įprastai.

Kartais kompiuteris pradeda garsiai dirbti nes susidėvėjo vienas ar keli kompiuterio aušintuvai ir sukdamiesi kelia triukšmą. Taip pat kompiuteris gali išsijunginėti dėl sugedusio aušintuvo kuris nebeaušina kompiuterio sistemos, jeigu tai pastebėjote, reikia kuo skubiau kreiptis pas kompiuterių meistrus, kad sutvarkytu esama gedimą kol dar neperkaito neaušinamas komponentas.

Jeigu pastebėjote viena iš simptomų ar įtariate, kad kompiuteris užsiteršė dulkėms, kreipkitės į mus. Mes Jums galime padėti! Mūsų kompiuterių technikai išvalys dulkes, pakeis termo pastą bei suteps aušintuvus. Jeigu reikės sena susidėvėjusi aušintuvą pakeis nauju. Dulkių valymo kainą svyruoja nuo 7 iki 20 eurų priklausomai nuo kompiuterio aušintuvų kiekio ir išardymo sudėtingumo.

Dėl tikslesnės kainos galite susisiekite su mumis, privačia žinute puslapio apačioje, dešiniajame kampe arba skambinkite +370 647 74885