Kompiuterių remontas


Kompiuterių remontas. Kodėl pas mus?

Kompiuterių remontas
Kompiuterių remontas

Įmonės darbuotojai koncentruojasi ties kokybišku, greitu ir nebrangiu kompiuterių remontu. Visi  darbai atliekami už „protingą“ kainą, kuri aptariama su klientu PRIEŠ atliekant, bet kokius remonto darbus. Prieš atliekant kompiuterio remonto darbus, pirmoje vietoje yra informuojamas klientas apie numatomą remonto darbų kainą ir trukmę, ir tik tuomet darbai atliekami, kai klientas su numatoma darbų kaina ir trukme sutinka.

KOMPIUTERIŲ DIAGNOSTIKA

Prieš pradėdamas kompiuterio remontą meistras visada pratestuos kompiuterio techninę ir programinę dalį. Išsiaiškins kompiuterio gedimus ir informuos klientą apie numatomą kompiuterio remonto kainą ir kokie darbai bus atlikti. Diagnostika yra mokama tik tuo atveju, jeigu kompiuterio neremontuosite pas mus. Diagnostikos kainą priklauso individualiai nuo kompiuterio testavimo sudėtingumo. Kaina nuo 7 iki 15 eurų.

PROGRAMINĖS DALIES REMONTAS

Dažnu atveju pagrindinis kompiuterių gedimas – programinė dalis. Tai gali būti virusų pažeista sistema, operacinės sistemos „prisišliukšlinimas“ naudojantis ilgą laiką, tvarkyklių gedimas arba tiesiog paties vartotojo neteisingi veiksmai.

* Visą mokamą licencijuotą programinę įrangą pateikia klientas (arba apie tai liudija lipdukas/-ai ant nešiojamo kompiuterio korpuso dugninės dalies) arba Jam gali būti pasiūlyta, mokamą licencijuotą programinę įrangą įsigyti, palankiomis sąlygomis.

Dėl programinių darbų kainų kreipkitės mūsų serviso telefonu +370 625 17016 arba užpildę klausimo forma mūsų svetainėje.


Nešiojamų kompiuterių remontas

Pas mus tvarkomi visų tipų nešiojamų kompiuterių gedimai. Dažniausiai pasitaikantys gedimai – nešiojamų kompiuterių apipylimas skysčiais, ekranų ar pačių nešiojamų kompiuterių kėbulų sudaužymai, kompiuterio viduje esančio kietojo disko (HDD) pažeidimai, maitinimo lizdų išlūžimai, programinės dalies gedimai.

NEŠIOJAMŲ KOMPIUTERIŲ REMONTAS PO APIPYLIMO SKYSČIAIS

Nei vienas nesame apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų su nešiojamu kompiuteriu ir skysčiais – kava, sultymis, CocaCola, alumi… Šie keturi žmogaus vartojami dalykai yra dažniausiai pasitaikantys skysčiai, kurie nešiojamo kompiuterio savininkui neretai sukelia streso, arba, dar blogiau – priverčia ieškoti naujo nešiojamo kompiuterio…
Ne visais atvejais po apipylimo skysčiais kompiuteris būna suremontuojamas,  kiekviena situacija – individuali. Būna, kad nuo skysčio patekimo ant tuo metu elektros srove maitinamų komponentų apsaugo pagrindinę plokštę dengianti plėvelė, tačiau būna ir taip, kad skystis patenka ant tų komponentų tiesiogiai ir pagrindinėje plokštėje, po dūmų uždangos, pasirodo skylė… Tokiais atvejais pagrindinė plokštė būna nepataisomai sugadinta – tenka arba keisti pagrindinę plokštę, arba visą kompiuterį.
ĮSPĖJIMAS!!!
Jei jau taip atsitiko, kad savo nešiojamą kompiuterį apipylėte skysčiu, BŪTINAI iš karto išjunkite kompiuterį iš maitinimo lizdo ir išimkite bateriją. JOKIU BŪDU savarankiškai nemėginkite džiovinti nešiojamo kompiuterio fenu ar kokiu kitu orą pučiančiu ar temperatūrą keliančiu įrenginiu, o IŠ KARTO pristatykite nešiojamą kompiuterį į artimiausią kompiuterių remonto įstaigą. Nuo šitų Jūsų veiksmų priklauso galimybė išgelbėti Jūsų kompiuterį nuo galutinio jo sugadinimo. Jei nešiojamas kompiuteris po apipylimo skysčiais toliau veikia –TAI NEREIŠKIA kad jis nenukentėjo – tiesiog skysčio nepapuolė ant kritinių kompiuterio veikimui reikalingų komponentų arba jų papuolė nedaug, tačiau medžiagų irimas, įtampos ar srovės neatitikimas daro nepataisomą žalą kitiems kritiniams komponentams grandinėje. TIK kompiuterių specialistai gali nuspręsti kokių priemonių reikia imtis, norint pataisyti Jūsų nešiojamą kompiuterį.

NEŠIOJAMŲ KOMPIUTERIŲ EKRANŲ KEITIMAS

Kadangi nešiojamas kompiuteris šiomis dienomis tapo beveik kasdieniu visų žmonių palydovu – dažnai šiems įrenginiams kliūna ir fizinių kančių, tokių kaip ekrano (matricos) sudaužymas. Bet kokiu atveju, jei jau kompiuteriui kliuvo, ir ekranas neberodo arba rodo labai akiai neįprastus vaizdus – tai dar nėra nešiojamo kompiuterio gyvenimo pabaiga. Paprastai nešiojami kompiuteriai turi 2 silpniausias fiziniam sutrenkimui vietas – kietąjį diską (HDD) bei ekraną (matricą). Matrica  – bene jautriausias komponentas, kartais dūžtantis net po paėmimo už ekrano kampo. Jeigu kompiuteris buvo sutrenktas (pvz.: nukrito nuo stalo ir sudužo ekranas) to pasekoje gali kilti kitų įrenginio komponentų gedimų, kaip ir akcentuojama, dažniausiai pasitaiko dar ir kietojo disko gedimas. Todėl mūsų kompiuterių technikai, gavę remontui kompiuterį, nesvarbu koks tai būtų gedimas, jį pilnai testuoja ir nustato ar nėra dar kokių papildomų gedimų.


Stacionarių kompiuterių remontas

Dažnai pasitaikantys stacionarių kompiuterių mechaniniai gedimai – pagrindinių plokščių, maitinimo blokų, vaizdo plokščių ar kietojo disko gedimai.
Kadangi šiomis dienomis stacionarių kompiuterių komponentų kainos nėra didelės, dažnu atveju yra pasiūloma sugedusį komponentą pakeisti nauju arba analogišku naudotu. Pavyzdžiui, finansiškai neverta keisti pagrindinės plokštės šiaurinio tilto kitu, nes remonto kaina apsieitų 80-150 eurų, tuo tarpu nauja analogiška pagrindinė plokštė gali būti kad kainuos vos 60 eurų…

STACIONARIŲ KOMPIUTERIŲ DULKIŲ VALYMAS

Stringa? Garsiai dirba? Išsijunginėja? Šie simptomai dažniausiai byloja apie kompiuterio didelį dulkių užterštumą. Dėl netinkamo aušinimo, sistema pasiekusi aukščiausia temperatūra ir negalėdama jos numažinti (ataušinti) pradeda strigti, o pasiekusi kritine temperatūrą, sistema išsijungia. Sistema patirianti dideles temperatūras dėl dulkių užterštumo gali perkaisti. Dažniausiai perkaistantys komponentai – procesorius, maitinimo blokas, pagrindinė plokštė ir vaizdo plokštė. Šių komponentų kainos ženkliai didesnės nei profilaktinio dulkių valymo. Todėl rekomenduojame bent jau kas 1 metus atlikti profilaktinį dulkių valymą.

Kaip žinoti, kad kompiuteris užsiteršė dulkėmis ir jau laikas profilaktiniam dulkių valymui? Dažniausiai pasitaikantis simptomai:
*Kompiuteris pradėjo garsiau ūžti nei įprastai, atliekant tas pačias užduotis.
*Kompiuteris  po tam tikro naudojimosi laiko, savaime išsijungia.
*Per kompiuterio dėžėje aušinimui skirtas skylutes, matote dulkių.
*Kompiuteris pradėjo lėčiau veikti nei įprastai.

Kartais kompiuteris pradeda garsiai dirbti nes susidėvėjo vienas ar keli kompiuterio aušintuvai ir sukdamiesi kelia triukšmą. Taip pat gali kompiuteris išsijunginėti dėl sugedusio ventiliatoriaus kuris nebeaušina kompiuterio sistemos, jeigu tai pastebėjote šiuo atveju reikia kuo skubiau kreiptis pas kompiuterių meistrus, kad sutvarkytu esama gedima kol dar neperkaito neaušinamas komponentas.

Jeigu pastebite bent vieną čia paminėta simptomą, mes Jums galime padėti! Mūsų kompiuterių technikai išvalys dulkes, pakeis termo pastą bei suteps ventiliatorius. Jeigu reikės sena susidėvėjusi ventiliatorių pakeis nauju. Dulkių valymo kainą svyruoja nuo 7 iki 15 eurų priklausomai nuo kompiuterio aušintuvų kiekio. Tikslesnę kainą galite sužinoti paskambinę mūsų serviso telefono numeriu +370 625 17016 arba užpildę klausimo forma mūsų svetainėje.

Parašykite komentarą