D.U.K.


Dažnai užduodamų klausimų skyrelis

D.U.K.
D.U.K.

Šiame skyrelyje rasite atsakymus į „populiarius“ klausimus, kuriuos kažkas jau buvo uždavę, ir, kas svarbiausia, tai darė ne vienas žmogus ir ne vieną kartą… Tad, kad nesikartoti atsakinėjant į tą patį klausimą kelis kartus, esame paruošę „Dažniausiai užduodamų klausimų“ (D.U.K.) sąrašą.
Dalį atsakymų į dažnai užduodamus klausimus taip pat galite rasti ir Terminų žodyno skyrelyje, kuriame atsakymai pateikiami daug išsamiau bei plačiau.
Neradę atsakymo į Jus dominantį klausimą, bet kada galite pasinaudoti užklausos forma, kuri pateikiama dešinėje, ir mes pasistengsime, kad Jūs atsakymo sulauktumėte kuo skubiau ir kuo tikslesnio!

PASIRINKITE:


IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ PROGRAMINĖ DALIS

Šiame D.U.K. skyrelyje rasite atsakymus apie išmaniųjų telefonų („Smartfonų“) programinę dalį.

KOMPIUTERIŲ PROGRAMINĖ DALIS

Šiame D.U.K. skyrelyje rasite atsakymus į dažnai užduodamus klausimus apie kompiuterių techninę dalį – t.y. vartotojo programas (MS Office, interneto naršyklės, antivirusinės programos), operacinę sistemą (Windows XP7/8, Linux OS) ir t.t.

KOMPIUTERIŲ REMONTAS

Čia rasite atsakymus į dažnai užduodamus klausimus kompiuterių remonto tema. Dalį atsakymų galite rasti ir Terminų žodyne temoje Remonto darbų terminai, tačiau šiame skyrelyje pateiksime atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus iš kliento pusės, pvz. „Kiek laiko truks išvalyti dulkes nešiojamam kompiuteriui?“ ar „Ką reiškia kompiuterio cypimo signalai?“

KOMPIUTERIŲ SUPIRKIMAS

Dažnas Jūsų, parduodamas seną ar nebenaudojamą kompiuterį, prieš atiduodant jį supirkėjui, užduodate virtinę klausimų, į kuriuos atsakymus mes jau mintinai ne savo noru išmokę esame…

KOMPIUTERIŲ TECHNINĖ DALIS

Dažnai pasitaiko tokių klausimų apie kompiuterio techninę dalį, į kuriuos atsakymus mes galime „išpyškinti“ vidury nakties tarp šeštadienio ir sekmadienio…

VAIZDO PROCESORIŲ IR ŠIAURINIŲ TILTŲ KEITIMAS


Jei šiame skyrelyje visgi neradote atsakymo į Jus dominantį klausimą – pasinaudokite užklausos forma, pateikiama dešinėje, ir mes pasistengsime, kad atsakymas Jus pasiektų kuo greičiau!

Parašykite komentarą