Apie mus

Kodėl mes:

kompiuterių remonte?

Todėl, kad įmonės darbuotojai koncentruojasi ties kokybišku, visapusišku ir nebrangiu kompiuterių remontu. Mūsų veikla neorientuojama į paviršutinį kompiuterio programinės dalies tvarkymą, kurį šiomis dienomis nesudėtingai gali atlikti ir pats kompiuterio vartotojas, o į sudėtingą „metalinės“ dalies remontą – tai apipiltų skysčiais, perkaitusių vaizdo procesorių ir šiaurinių tiltų keitimo (čipseto litavimo), sudaužytų ekranų (matricų) keitimo, sudegintų ar sutrumpintų kompiuterių remontą.

Visi šie iš esmės sudėtingi darbai atliekami už „protingą“ kainą, kuri aptariama su klientu PRIEŠ atliekant bet kokius darbus. Prieš atliekant bet kokius kompiuterio remonto darbus, pirmoje vietoje yra informuojamas klientas apie numatomą remonto darbų kainą, ir tik tuomet darbai atliekami, kai klientas su numatoma darbų kaina sutinka.

Sudėtingi kompiuterio metalinės dalies (Hardware) darbai atliekami patyrusių elektronikoje darbuotojų, naudojant pažangią bei profesionalią įrangą.

naujų kompiuterių prekyboje?

Todėl, kad įmonė nuo pat veiklos pradžios yra sudariusi sutartį su vienu iš stambiausių kompiuterinės technikos importuotojų Pabaltijo šalyse. Kadangi veikla nėra orientuota vien į kompiuterinės technikos pardavimą, tai pelnas siekiamas ne vien iš prekybos ja, o tai savo ruožtu leidžia pasiūlyti kainas žemesnes, nei kompiuterinės technikos prekybininkų. Kitaip sakant – mums nereikia išlaikyti brangiausių patalpų, mokėti atlyginimų prekybos darbuotojams už VIEN pardavimus, nes mūsų veikla vien tuo neapsiriboja. Pardavimai – tik sudėtinė veiklos dalis, labiau koncentruota į žemas kainas pasiūlant klientui keisti seną ar sugedusį kompiuterį ar jo komponentą nauju. Be abejo, tai nereiškia, kad Jūsų kompiuteris privalo būti sugedęs ar pasenęs – pas mus kompiuterinės technikos galima įsigyti bet kada!
Mūsų siūloma kompiuterinė technika – tai nuo sudedamųjų kompiuterių komponentų (procesoriaus CPU, atminties RAM, kitojo disko HDD), pačių tiek nešiojamų, tiek stacionarių kompiuterių, spausdintuvų, monitorių, periferijos įrenginių, tiek iki televizorių, fotoaparatų, žaidiminių kompiuterių ar programinės įrangos (Software).
Pas mus galite susikomplektuoti stacionarų kompiuterį pagal savo poreikius kiekvienos sudedamosios dalies atžvilgiu (pagrindinė plokštė MB, vaizdo plokštė VGA, atmintis RAM, centrinis procesorius CPU, dėžė CASE, maitinimo blokas PSU ir t.t.), arba mes galime Jums jį sukomplektuoti pagal numatomą paskirtį – darbui, laisvalaikiui ar žaidimams.

naudotos kompiuterinės technikos prekyboje?

Todėl, kad visa naudota kompiuterinė technika prieš parduodant yra kruopščiai testuojama. Visi naudoti kompiuteriai būna arba kažkam jau nebereikalingi įsigijus naują, arba parduoti mums kaip sugedę, tačiau vėliau kokybiškai suremontuoti ir pasiūlyti tiems, kam jei reikalingi!
Beveik visais atvejais naudoti kompiuteriai suranda sau naujus šeimininkus. Dažniausiai jais tampa tie, kam naujas kompiuteris nereikalingas (pvz. tik darbui internete) arba per brangus.
Naudotų kompiuterių kainos nustatomos pagal tai, kiek buvo sumokėta už jį ir kiek dar papildomai jis pareikalavo investicijų iš mūsų pusės. Būna taip, kad naudotas ir dar ganėtinai padorus kompiuteris mums būna pasiūlomas labai pigiai (tarkim žmogui jis tiesiog nebereikalingas ir jį atiduoda mums pusvelčiui), o investicijų į jį visiškai neprireikė (pilnai veikiantis, nereikalaujantis jokių papildomų darbų), tai ir mes galime jį pasiūlyti įsigyti labai pigiai – kartais net dvigubai pigiau, nei vidutinė rinkos vertė!

kompiuterinės technikos supirkime?

Todėl, kad mes suprantame nebenaudojamos ir/arba nebereikalingos kompiuterinės technikos problemą ekologiniu bei socialiniu atžvilgiu:

Ekologinė problema

Be išimties visos kompiuterinės technikos gamybos procese naudojamos žąlingos aplinkai medžiagos. Šios medžiagos, papuolusios į aplinką, vykdo žąlingus gamtai procesus – tai toksinės, ilgai neyrančios ar net radioaktyvios medžiagos! Kad išvengti šių medžiagų papuolimo į aplinką problemos, sena ar nebenaudojama kompiuterinė technika privalo būti perdirbta į naujai panaudojamas arba neutralizuojamas bei utilizuojamas medžiagas.
Šiam tikslui siekti mes, už simbolinę kainą, superkame iš žmonių ar organizacijų senus ar nebenaudojamus kompiuterius, atskiriame sudedamąsias jų dalis, kad palengvintume utilizacijos procesą, ir pristatome jas artimiausiai elektronikos utilizacijos organizacijai, tokiai kaip „EMP“. Ši organizacija užsiima elektronikos komponentų utilizacija bei perdirbimu. Tokiu būdu yra užtikrinama, kad toksinės bei žąlingos gamtai medžiagos bus arba naujai panaudotos (perdirbtos), arba utilizuotos jų žąlingos sąvybės (betoksikuotos, suardytos) prieš papuolant atgal į gamtą.
Taigi, mums pardavę už simbolinę kainą arba atidavę nemokamai seną kompiuterinę techniką, Jūs prisidedate prie gamtos apsaugos sau ir būsimoms kartoms! Sukurkime švaresnį rytojų – nešiukšlinkime savo aplinkos prisidėdami prie elektronikos utilizacijos proceso!!!

Socialinė problema!

Nepaslaptis, kad kompiuterinė technika tobulinama bei rinkai pasiūloma vis naujesnė ir naujesnė ne kas metus, bet kas dieną! Esant šioms aplinkybėms, žmonės, galėdami sau leisti finansine prasme įsigyti vis naują „žaisliuką“, tai ir daro. Iš to seka, kad tiems žmonėms jų jau panaudoti, tačiau pakeisti naujais įrenginiai jiems tampa tiesiog nebereikalingi…
Tačiau yra ir kita žmonių dalis, kuri negali sau leisti pirkti vis naujesnės kompiuterinės technikos arba dėl finansinių aplinkybių, arba tiesiog dėl pilno poreikių patenkinimo senesne.
Kaip pavyzdį galime pateikti situaciją: gerą finansinę padėtį turintis įmonės vadovas nusprendė įsigyti lengvesnį, greitesnį, patogesnį darbui nešiojamą kompiuterį. Senasis jo kompiuteris buvo įsigytas tarkim prieš kelerius metus, tad jis dar puikiai tinkamas šiandieniniam naudojimui. Tačiau, kadangi šis asmuo gali sau leisti finansine prasme jį pakeisti minėtu nauju, jis taip ir padaro, o senąjį kompiuterį už nedidelę kainą parduoda mums. Tuomet mūsų duris praveria daugiavaikės šeimos tėvas, našlys, kurio vyriausioji dukra mokosi vidurinės mokyklos aukščiausioje klasėje bei rimtai susidomėjo informatika. Jis privalo reaguoti į dukros savęs realizacijos galimybes ir „įtaisyti“ kompiuterį, kad ši galėtų praktikuoti programavimą. Tuomet mes jam pasiūlome ką tik įmonės vadovo atneštą puikiai veikiantį bei morališkai nepasenusį kompiuterį už tą pačią kainą, kaip ir pirkome iš įmonės vadovo. Be abejo, mergaitės tėvas jį nuperka, atiduoda jai, o ji, galbūt, vieną dieną kurs buhalterines programas tam minėtam įmonės vadovui…

P.S. situacija VISIŠKAI neturi sąryšio su realiais įvykiais, yra išgalvota
P.S.S. daugiavaikės šeimos tėvas gal ir galėjo finansine prasme nupirkti naują kompiuterį, tačiau minėtas naudotas pilnai tenkino mergaitės poreikius

Kur mes?

Šilutės pl. 40C, II aukštas, Klaipėda
Tel.:+370 647 74885
E.paštas: info@usgrena.lt arba usgrena@gmail.com
Facebook: „Usgrena“ Facebook’e